راهنمای استفاده از اپلیکشن موبایل

مراحل استفاده از برنامه ی اندروید چورهچی:

 • ۱.دانلود مستقیم اپلیکشن از اینجا  یا از مارکت کافه بازار
 • ۲.نصب فایل  دانلود شده با نام chorahchi.apk
 • ۳.مطابق شکل زیر، اگر از قبل از طریق وبسایت چورهچی اقدام به ثبت نام کرده اید، گزینه ی ورود را لمس کنید، در غیر اینصورت نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید و باید عضویت را لمس نمایید. 


مرحله سوم


 • ۴.مطابق شکل های زیر وارد منوی پروفایل شده و آدرس های خود را  که شامل نقاط سرویس دهی چورهچی میباشند را روی نقشه انتخاب و جزئیات تکمیلی آن را کامل و ثبت نمایید.


لمس گزینه ی پروفایلافزودن جرئیات آدرستان و لمس انتخاب روی نقشهآدرس مورد نظرتان را جستجو و انتخاب نماییید و ثبت را لمس نمایید، دوباره ثبت را لمس نمایید • *لطفا از باز بودن GPS تلفن اطمینان حاصل کنید و برای تغییر مکان پین در روی نقشه انگشت را روی پین نگه داشته و جا به جا کنید.
 • ۵.در صورتی که قبلا کیف پولتان را شارژ نکرده اید،گزینه ی گردش های مالی را از منو انتخاب و افزایش موجودی را انتخاب و مبلغ دلخواه را انتخاب و یا حداقل 5 هزار تومان (به ریال)را وارد و پرداخت را لمس کنید،بعد از لمس پرداخت وارد درگاه بانکی خواهید شد،بعد از پرداخت موفق ،دوباره وارد اپلیکشن شوید.


گزینه گردش های مالی را انتخاب و افزایش موجودی را لمس نماییدمبلغ دلخواه حداقل 5 هزار تومان را وارد و پرداخت را لمس کنید


 • مرحله آخر، مطابق شکل های زیر، در صفحه ی منوی محصولات تعداد محصولات مورد نیاز خود را انتخاب و ادامه سفارش را لمس نمایید
 • در صفحه ی تایید نهایی سفارش انتخاب تاریخ را لمس و یکی از روز هایی که با رنگ سبز مشخص شده اند را انتخاب کنید بازه ی ساعتی که میخواین نون به دستتون برسه رو انتخاب کنین، یکی از آدرس هایی که قبلا در مرحله چهارم ایجاد کرده اید را انتخاب کنید.
 • اگر کد تخفیفی از  چورهچی دریافت کرده اید وارد و اعمال تخفیف را لمس نمایید و در نهایت گزینه ی تایید نهایی سفارش را لمس نمایید، در صورت موفق بودن ثبت سفارشتان پیام "سفارشتان ثبت گردید و از بخش سفارشات قابل پیگیری میباشد" ،نمایش داده خواهد شد،برای مشاهده سفارشات خود به عقب برگردید و از منو وارد بخش سفارشات من شوید.

افزودن محصولات به سبد خرید و ادامه سفارشانتخاب تاریخ(مشخص شده با رنگ سبز) و ساعتی که نون رو میخواینیکی از آدرس هاتون رو انتخاب میکنین و اگه کد تخفیف دارین وارد و اعمال تخفیف رو لمس میکنین و تایید نهایی.از منوی سفارشات من میتونین پیگیر وضعیت سفارشتون باشین


*توجه:در صورتیکه نقشه نمایش داده نشد و یا برنامه به محض باز شدن متوقف شد،برنامه ی play-services را به نسخه ی 10.2.1 یا بالاتر ارتقا دهید.برای ارتقا میتوانید از اینجا و یا اینجا اقدام فرمایید.


نظرتان در مورد سهولت استفاده از اپلیکشن چورهچی چیس